JU JENI NË: HomeKracoPanaire dhe ngjarje

Panaire dhe ngjarje

Panairi HORECA Athinë 2019

Panairi HORECA Athinë 2019

Kompania KRACO – merr pjesë në Panairin HORECA, ATHINË 08-11Shkurt 2019, panair I cili zhvillohet prej 13 vjetësh.

Ne panairin prej 50.000 m2 ishin pjesëmarrës 550 [..] Detaje
Ombra
Panairi sial 2018

Panairi sial 2018

Kompania KRACO - merr pjesë për të dyten herë në Panairin Ushqimor, SIAL PARIS 21-25 Tetor 2018.
Ne panair morën pjesë 7 [..] Detaje
Ombra
Ministrja deklaron : Sot vizituam një kompani lider në Shqipëri në prodhimin dhe përgatitjen e pijeve të ngrohta, e cila është dhe një ndër përfaqësuesit kryesorë e më dinjitozë të Shqiperisë në panairet ndërkombëtare.

Ministrja deklaron : Sot vizituam një kompani lider në Shqipëri në prodhimin dhe përgatitjen e pijeve të ngrohta, e cila është dhe një ndër përfaqësuesit kryesorë e më dinjitozë të Shqiperisë në panairet ndërkombëtare.

Ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Znj. Sonila Qato zhvilloi një vizitë në ambjentet e kompanisë KRACO në datën 19 Mars 2018. Gjatë vizitës së saj, Znj.Sonila Qato u njoh me [..] Detaje
Ombra
Kompania KRACO përfaqëson Shqipërinë në Panairin 'GULFOOD 2018 DUBAI'

Kompania KRACO përfaqëson Shqipërinë në Panairin 'GULFOOD 2018 DUBAI'

Me një pjesëmarrje prej 5000 Kompani dhe më shumë se 100 000 Vizitorë , panairi Gulfood 2018 vjen si risi me teknologjinë më të fundit të industrisë ushqimore në fushën e sigurisë , [..] Detaje
Ombra
 KRACO në ANUGA 2017  në KÖLN GERMANY

KRACO në ANUGA 2017 në KÖLN GERMANY

KRACO në panairin më të madh botëror të ushqimeve në Gjermani "ANUGA 2017", i cili zhvillohet ne datat 07-11 Tetor 2017. E vetmja kompani përfaqesuese e Shqipërisë!Produkte me standarte të [..] Detaje
Ombra
Panairi sial 2016

Panairi sial 2016

KRACO - Kompania lider në Shqipëri në prodhimin e çajit të ngrohtë dhe të ftohtë, kapucino, çokollatë, kakao, etj, fituese e çimimit “Kompania më e mirë 2014”, merr pjesë në një [..] Detaje
Ombra
Stafi i KRACO-s  viziton  shtëpinë  e fëmijës  Bethany  në Tiranë

Stafi i KRACO-s viziton shtëpinë e fëmijës Bethany në Tiranë

  Punonjësit e kompanisë KRACO kaluan një dite shumë  të bukur pranë fëmijëve të qëndrës BETHANY në Tiranë. Emocione të thella kur ndjen përqafimin e fëmijeve [..] Detaje
Ombra
Vizita në Kompaninë KRACO e Ambasadorit Italian në Shqipëri,  z. Alberto Cutillo

Vizita në Kompaninë KRACO e Ambasadorit Italian në Shqipëri, z. Alberto Cutillo

Ambasadori i Republikës së Italisë në Shqipëri, z. Alberto Cutillo dhe znj.Valeria Baistrocchi , shefe e zyrës Konsullore dhe zyrës Komerciale  vizituan sot ma datë 14 mars 2016 [..] Detaje
Ombra
Ambasadori i Republikës së Letonisë në Itali, Z.Artis Bertulis  viziton kompaninë KRACO

Ambasadori i Republikës së Letonisë në Itali, Z.Artis Bertulis viziton kompaninë KRACO


Ambasadori i Republikës së Letonisë në Itali, Z.Artis Bertulis zhvilloi një vizitë në ambjentet e  kompanisë KRACO në datën 19 Prill 2016. Ambasadori Z.Bertulis u njoh nga [..] Detaje
Ombra
Panairi Anuga 2015

Panairi Anuga 2015

Kompania Kraco (Capital Resources sh.p.k )mori pjese në panairin më të madh në Gjermani.
Detaje
Ombra
Sokol Kraja emërohet konsull nderi i Republikës së Letonisë në Shqipëri

Sokol Kraja emërohet konsull nderi i Republikës së Letonisë në Shqipëri

Më 4 Qershor 2015, u organizua ceremonia e inagurimit të Konsullatës së Nderit të Republikës së Letonisë në Shqipëri. Z.Sokol Kraja u emërua “Konsull Nderi i Republikës së Letonisë në [..] Detaje
Ombra
Panairi Ndërkombetar I Seklanikut TIF - HELEXPO

Panairi Ndërkombetar I Seklanikut TIF - HELEXPO

Kraco ( Capital Resources sh.p.k) mori pjesë në Panairin Ndërkombetar të Seklanikut, TIF-HELEXPO SA 2014. Për herë të parë një kompani shqiptare me Brand tërësisht shqiptar [..] Detaje

Faqe 1 2
Ombra

Kafe Energji Produkte të reja Kafe Energji

Mente

Mente

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë [..]

 

shadow
Çaj i Zi

Çaj i Zi

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë [..]

 

shadow
Limon, Xhinxher & Kivi

Limon, Xhinxher & Kivi

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml [..]

 

shadow
Boronicë

Boronicë

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml [..]

 

shadow
Jeshil Jasemin

Jeshil Jasemin

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë [..]

 

shadow
Agrume

Agrume

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml [..]

 

shadow
Kamomil

Kamomil

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml [..]

 

shadow
Limon Sorbeto

Limon Sorbeto

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml [..]

 

shadow
Roibos Afrikan

Roibos Afrikan

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë [..]

 

shadow
Fruta të Kuqe

Fruta të Kuqe

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë [..]

 

shadow
English Breakfast

English Breakfast

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë [..]

 

shadow
Çaj Jeshil

Çaj Jeshil

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë [..]

 

shadow

Kafe Energji Produkte Top Kafe Energji

Caj i ZI Me Kakao

Caj i ZI Me Kakao

Përbërësit: Çaj i zi 55 %, fara kakao 40 %, copa cokollate 5%. Përdorimi: vendoset [..]
Shadow
Chai Pikante

Chai Pikante

Përbërësit: Roibos 20 %, kardamom 13%, anise 13%, kanellë 13%, rrënjë xhinxher 14%, [..]
Shadow
Shegë & Brusnicë

Shegë & Brusnicë

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë të nxehtë dhe lihet [..]
Shadow
Trëndafil & Hibiskus

Trëndafil & Hibiskus

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë të nxehtë dhe lihet [..]
Shadow
Xhinxher & Limon

Xhinxher & Limon

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë të nxehtë dhe lihet [..]
Shadow
Agrume

Agrume

Përgatitja: Vendoset filtri në një filxhan duke shtuar 200 ml ujë të nxehtë dhe [..]
Shadow

Kafe Energji Momentet e mirëqënies Kafe Energji

ÇAJRA MEDICINALË

Kraco Panaire dhe ngjarje Kafe Energji

Panairi HORECA Athinë 2019

 

Kompania KRACO – merr pjesë në Panairin HORECA, ATHINË 08-11Shkurt 2019, panair I cili zhvillohet prej 13 vjetësh.

Ne panairin prej 50.000 m2 ishin pjesëmarrës 550 kompani kombëtare dhe ndërkombëtare, stendat e të cilave u vizituan nga mbi 125 000 profesionistë të ndryshëm nga rajoni I Ballkanit dhe më gjerë.

Stenda e KRACO-s spikati me design [..]

Panairi sial 2018

 

Kompania KRACO - merr pjesë për të dyten herë në Panairin Ushqimor, SIAL PARIS 21-25 Tetor 2018.
Ne panair morën pjesë 7 200 kompani ndërkombëtare nga 119 vënde, stendat e të cilave u vizituan nga mbi 310 000 profesionistë të ndryshëm nga më shumë se 200 [..]

Ministrja deklaron : Sot vizituam një kompani lider në Shqipëri në prodhimin dhe përgatitjen e pijeve të ngrohta, e cila është dhe një ndër përfaqësuesit kryesorë e më dinjitozë të Shqiperisë në panairet ndërkombëtare.

 

Ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Znj. Sonila Qato zhvilloi një vizitë në ambjentet e kompanisë KRACO në datën 19 Mars 2018. Gjatë vizitës së saj, Znj.Sonila Qato u njoh me proçeset e prodhimit , aktivitetin e kompanisë në panairet më të mëdha ushqimore në botë dhe vlerësoi standartet e larta të produkteve KRACO , si ndër të vetmet Ambasadore të Shqipërisë në [..]
Ombra
instagram

Kraco Instagram Kraco

instagram

Kraco Facebook Kraco

instagram

Kraco Youtube Kraco
Ombra